ساندویچ پانل سقفی سوله

ساندویچ پانل سقفی سوله

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی سوله

ساندویچ پانل سقفی سوله یک ساختار کامپوزیتی است که علاوه بر وزن سبک، سطحی سخت و مقاوم در برابر ضربه دارد و عایق مناسبی در مقابل رطوبت و گرما و سرما به حساب می آید. ساختار ساندویچ پانل ها بصورتی است که عموما از یک عایق در بین دو ورق فلزی (گالوانیزه، آلومینیومی و …) استفاده می شود. جنس عایق بکار رفته در ساندویچ پانل ها عموما پلی یورتان یا پلی استایرن می باشد. ساندویچ پانل ها دارای دو نوع سقفی و دیواری هستند که امروزه کاربرد آنها بجای دیواره ها و سقف های سنتی در حال رشد می باشد.

ساندویچ پانل سقفی سوله چیست؟

ساندویچ پانل سقفی سوله دارای ویژگی های خاصی هستند.

۱-استفاده از آنها را در سوله ها مقرون به صرفه می نماید.

۲-وزن سبک، قابلیت اجرای سریع، قیمت مناسب.

۳-قابلیت مقاومت در مقابل حریق و امکان به کار گیری مجدد.

۴-تنها تعدادی از مزیت های ساندویچ پانل های سقفی سوله می باشد.

۵-این سطوع به نحوی طراحی شده است.

۶-هنگام اجرا بر روی سقف سوله، شیار های.

۷-بخش های مختلف در یکدیگر قفل می شوند.

۸-امکان عبور رطوبت و باران را غیر ممکن می کنند.

تولید و اجرای ساندویچ پانل سقفی سوله

ساندویچ پانل سقفی سوله در ضخامت های.

۱-مختلف از ۴ سانتی متر تا ۲۰ سانتی متر تولید می شوند.

۲-به دلیل ماهیت مواد استفاده شده.

۳-آنها، امکان رشد حشرات، گیاهان و باکتری ها در آنها بسیار کم می باشد.

۴-این رو می توان گفت که ساندویچ پانل های سقفی سوله.

۵-بهترین پوشش برای سقف محیط های صنعتی به شمار می آیند.

خرید و فروش ساندویچ پانل سقفی سوله اصفهان

به دلیل وزن پایین، استفاده از ساندویچ پانل های سقفی در ارتفاع های بالا بسیار آسانتر بوده و به طور کلی برای تحمل بار ناشی از ساندویچ پانل قرار گرفته بر روی سقف سوله، به اسکلت بندی سبکتری نیاز است و از این رو با استفاده از ساندویچ پانل ها در سقف، در قیمت تمام شده ی ساخت سوله صرفه جویی می شود.

قیمت هر متر مربع از پوشش سقف سوله با ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سقفی سوله در مقابل پوسیدگی مقاوم هستند و در تمامی شرایط آب و هوایی می توان از آنها استفاده نمود. سطح بیرونی ساندویچ پانل های سقفی سوله در رنگ های بسیار متنوع به مشتریان ارائه می گردد و به این ترتیب می توان بخش های مختلف یک واحد صنعتی را بوسیله ی رنگ سقف از یکدیگر متمایز نموده و جلوه ی زیبایی برای محیط کلی محوطه ی صنعتی بوجود آورد.

ساندویچ پانل دیواری سوله

بر روی سطح خارجی ساندویچ پانل سقفی برجستگی های مثلثی یا ذوزنقه ای شکل مشاهده می شود که وجود این برجستگی ها باعث می شود مقاومت ساندویچ پانل در برابر اعمال بار های خارجی به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کند. همچنین وجود این شیار ها مقاومت خمشی سطح ساندویچ پانل را به شدت افزایش می دهد و در مواقع بارش سنگین برف بر روی سقف سوله، این ساندویچ پانل ها تغییر شکل نخواهند داد. به دلیل کار در ارتفاع و تخصصی بودن نصب ساندویچ پانل های سقفی سوله، توصیه می شود که حتما از افراد مجرب و آشنا به نصب ساندویچ پانل ها، برای اجرای سقف استفاده شود تا سقف سوله در بهترین فرم اجرا گردد.