ساندویچ پانل سقفی

وزن انواع ساندویچ پانل سقفی چیست؟

همانطور که از نام این نوع ساندویچ پانل سقفی پیداست برای انواع سقف ها مورد استفاده دارند و در کشور عزیزمان ایران کارخانه های بسیاری وجود دارد که دارای سوله هستند و هرکدام به نوبه خود کاربری خاصی دارند. هرطور که فکر کنید مانند یک پوشش برای سازه هایی که به صورت یکپارچه یا پیش ساخته هستند که آشنایت بسیاری به آنها داریم و برای اجرای ساندویچ پانل سقفی باید نهایت دقت را به عمل آورد و این قضیه کاملا برای هر کارفرمایی قابل لمس است اگر شما در روند اجرا با نیروی غیر حرفه ای برخورد کنید این اشخاص ضرر زیادی را ناخواسته به مجموعه میرسانند و حتی میتوان گفت که یک میلیمتر از ساندویچ پانل را اگر جا به جا برش دهیم خصارت سنگینی را به بار می آورد و شاید جبران ناپذیر باشد.

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی سه گام و ساندویچ پانل سقفی پنج گام عایق تمامی عوامل محیطی مانند سرما ، گرما ، صوت ، رطوبت باشد . در مقابل باد نیز مقاومت نشان دهد. ضد زنگ و مقاوم در برابر زنگ زدن باشد. در مقابل مواد شیمیایی کاملا مقاوم باشد. نباید در صورت بروز زلزله ، رانش و عوامل غیر منتظره واکنش دهد و باید مقاومت نشان دهد. پس از نصب ، ممکن است در مکان مورد نظر هر گونه از حشرات موذی زیست کنند. پس می بایست پنل سقفی در برابر این گونه مشکل کاملا مقاوم باشد.

نحوه نصب و اجرای ساندویچ پانل سقفی

مرحله اول: پوشش روی پانل بوده که از ورقه های گالوانیزه رنگی و حتی بی رنگ است. مرحله دوم: هسته وسط پانل است که البته در اصطلاح به آن هسته میانی پانل نیز ، گفته می شود که لازم به ذکر است از فوم ساخته شده و از جنس پلی یورتان با دانسیته متفاوت است و با جنس دیگری از نوع پلی استایرن نیز می باشد. مرحله سوم: پوشش پشتی پانل است که باز هم از ورق گالوانیزه به صورت رنگی یا بدون رنگ و یا حتی می توان از جنس آلومینیوم با ضخامت های متفاوت و نیز لایه هایی از کاغذ مخصوص کرافت با فویل آلومبنیومی استفاده نمود.

ابعاد ساندویچ پانل سقفی با فوم پلی استایرن

۱-هزینه ای که برای پانل سقفی صرف می شود نیز باید مقرون به صرفه باشد.
۲-پانل سقفی در رنگ های متفاوت و مرتبط با مکان مورد نظر و هم چنین طبق سلیقه مشتری گرامی است.
۳-قابل بازیافت هستند.
۴-به آسانی و به سرعت حمل و نقل میشوند.
۵-به راحتی نصب و اجرا میشوند.
۶-قابل شست و شو بودن یکی از مهم ترین خصوصیت پانل سقفی است.
۷-ساندویچ پانل سقفی ، وزنی سبک داشته و نیز بسیار بهداشتی ساخته شده است

تولید کنندگان ساندویچ پانل سقفی در اصفهان

۱-مورد استفاده برای پوشش تمامی سقفها و دیوار ها ی سوله و ساختمانهای صنعتی است.
۲-برای نصب در سقف و دیوار های تمامی کانتینر هایی که برای حمل و نقل استفاده می شوند.
۳-یکی از پر کاربرد ترین مصارف ، در مواردی هم چون پوشش و نصب بر روی دیوار و سقف انواع سردخانه های متحرک و ثابت است.
۴-همچنین برای استفاده در سقف ها و دیوار ها ی سیلو و انبار ها می باشد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی یکرو ورق گالوانیزه

ورقهای ساندویچ پانل دیواری از مشخصات خاصی تشکیل شده اند که ساندویچ پانل سقفی دارای ضخامتی ۵ میلیمتری الی ۷ میلیمتری میباشد که از آلوزیک تشکیل شده که موارد گرد آورنده الوزیک از جنس روی و آلومینیوم ساخته و رنگ بیرون این محصول از رنگ کوره ای پلی استر ۲۵ میکرونی درست شده است. عزیزانی که به دنبال ساندویچ پانل سقفی هستند میتوانند با مراجعه به سامانه فیت پانل و ارسال درخواست ساندویچ پانل و پس از طی کردن روند قرارداد کارشناسان به محل مورد نظر مراجعه نموده و متراژ مورد نظر بررسی شده و روند تکمیل کردن سقف شما انجام میشود.