اجرای ساندویچ پانل سقفی طرح سفال

اجرای ساندویچ پانل سقفی طرح سفال

فروش ساندویچ پانل سقفی طرح سفال

ساندویچ پانل سقفی طرح سفال در صنعت ساخت و ساز و شهر سازی مانند تمامی صنایع دیگر در عصر جدید روز به روز درحال پیشرفت و حرکت به سوی مدرن تر شدن می باشد، مدرن تر شدن صنعت ساخت و ساز و شهر سازی عموما با تولید مصالح جدیدی است که هر یک به نوعی نسبت به مصالح قدیمی برتری هایی دارند، فروش ساندویچ پانل سقفی طرح سفال برخی از این مصالح جدید و مدرن  می باشد که دارای مزیت هایی نسبت به مصالح قدیمی می باشند که می توان از جمله آنها زیبا سازی، داشتن وزن کمتر، قیمت کمتر، حجم کمتر و یا داشتن سرعت اجرای بالاتر نسبت به مصالح سنتی را نام برد. اگر بخواهیم مصالح مدرنی را معرفی کنیم که تمامی برتری های اشاره شده را نسبت به مصالح قدیمی داشته باشد باید ساندویچ پانل سقفی طرح سفال را نام برریم.

نصب ساندویچ پانل سقفی طرح سفال اصفهان

نصب ساندویچ پانل سقفی طرح سفال نوعی مصالح ساختمانی مدرن است

که از دو لایه ورق محافظ (عموما از جنس گالوانیزه) و یک لایه عایق میانی تشکیل می شود

که این عایق میانی می تواند از متریال مختلفی همچون پلی یورتان، پشم سنگ و پلی استایرن ایجاد شود.

ساندویچ پانل ها کاربردهای مختلفی دارند که می توان

از جمله کاربرد های آنها ساخت خانه های پیش ساخته، سالن های ورزشی، سوله ها،

سقف ساختمان های مسکونی، دیوارهای واحدهای مسکونی، سردخانه ها

و سالن های اداری، تجاری صنعتی، پزشکی و … اشاره نمود.

کارفرمایان پروژه های عمرانی به دلایل مختلفی از عایق ساندویچ پانل استفاده می نمایند.

که از جمله آنها می توان به زیبا سازی اشاره نمود. یکی از انواع ساندویچ پانل هایی که می توان

برای زیبا سازی سازه ها مورد استفاده قرار بگیرد ساندویچ پانل سقفی طرح سفال می باشد.

خرید ساندویچ پانل سقفی طرح سفال تبریز

در ساندویچ پانل سقفی نیز مانند انواع دیگر ساندویچ پانل ها می توان از هریک از انواع عایق های نام برده شده در بالا استفاده نمود اما عموما در این نوع ساندویچ پانل ها از عایق پلی یورتان به عنوان لایه میانی استفاده می گردد. ورق های بیرونی یا ورق های محافظ  خرید ساندویچ پانل های سقفی طرح سفال می توانند از جنس ورق های گالوانیزه، ورق های آلوزینک، ورق های آلومینیوم و یا ورق های مس باشند که هر یک از این انواع ورق های نام برده برای آنکه برای تولید ساندویچ پانل های سقفی طرح سفال استفاده گردند باید توسط دستگاه فرمینگ نورد سرد به شکلی مشابه با سقف های سفالی فرم داده شوند و سپس در کوره های مخصوصی به رنگ های مورد نظر رنگ آمیزی گردند.

هر متر مربع ساندویچ پانل سقفی طرح سفال

هر متر مربع ساندویچ پانل های سقفی طرح سفال اولین بار در سال ۱۳۸۸ وارد بازار شدند، اما به دلیل استحکام بالا و سرعت بالای نصب آنها، ماندگاری بالا و عدم نیاز به ترمیم تعمیر و نگهداری و قابلیت عایق سازی در برابر سرما و گرما به سرعت توانستند جای سفال های سقفی قدیمی را بگیرند. ساندویچ پانل های سقفی طرح سفال نمایی بسیار مشابه با سفال های سقفی قدیمی دارند اما هم از لحاظ صرفه اقتصادی و هم از لحاظ سهولت در نصب و نگهداری نسبت به سفال های قدیمی دارای برتری های بسیاری می باشند .